МЗС: Україна укладе з Великою Британією нову угоду після Brexit

Posted on Posted in Новини, Політика

Україна укладе з Великою Британією новий договір після того, як Сполучене королівство офіційно завершить процедури, пов’язані з припиненням членства в Євросоюзі. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України в твітері.

«Заступник міністра Василь Бондар зустрівся з головним переговорником з країнами Східної Європи та Центральної Азії департаменту економічної дипломатії МЗС Великої Британії Сарою Крофт та обговорив питання укладення нової угод, яка після Brexit замінить угоду про асоціацію у наших відносинах», – інформує МЗС України.

 

«Маємо спільне розуміння щодо амбітності цього двостороннього документу, який відповідатиме високому рівню наших відносин», – додали в зовнішньополітичному відомстві.

 

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон неодноразово заявляв, що в будь-якому випадку має намір вивести країну з ЄС до 31 жовтня, навіть без договору. Щодо цього в Сполученому королівстві триває парламентська дискусія, значна частина депутатів вважають, що переговори з ЄС треба продовжити.




коментарі: