Стерненко повідомив, що сьогодні суд знову збереться через запобіжний захід для нього

Posted on Posted in Новини, Політика

Шевченківський районний суд Києва у вівторок проведе засідання щодо запобіжного захлду активістові Сергієві Стерненку, повідомив він сам у фейсбуці.

«Засідання відклали на 12:30. Маю встигнути. Буду в Шевченківському суді», – повідомив Стерненко.

Він додав, що суддею на засіданні буде Олена Мєлєшак.

Очевидно, нове засідання стосуватиметься зміни місця відбування домашнього арешту Стерненком  – з прописки на адресу проживання.

Раніше Стерненко заявив, що сторона захисту збирається подавати апеляцію на призначений йому запобіжний захід.

Увечері 15 червня суддя Володимир Бугіль задовольнив клопотання прокурорів і обрав Стерненку запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем прописки на 60 діб. Виявилося, що в ухвалі суду вказана адреса військової частини в Одесі, де працював батько Сергія Стерненка. Фактично він мешкає в Києві.

Під час засідання під будівлею суду тривала акція на підтримку активіста, якого звинувачують у вбивстві та незаконному носінні холодної зброї. Протягом дня між учасниками та поліцейськими сталися сутички, кілька людей були затримані. Правоохоронці застосували силу до деяких учасників акції.

Після ухвали суду Сергій Стерненко та учасники акції на його підтримку з-під будівлі суду рушили до будівлі, де, як вони заявили, проживає генеральна прокурорка Ірина Венедіктова, потім – до будівлі Офісу президента.

 
коментарі: