Венедіктова представила нового заступника, який раніше працював із Медведчуком

Posted on Posted in Новини, Політика

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова 10 вересня представила колективу Офісу генпрокурора свого нового заступника Максима Якубовського, який раніше працював в експертному центрі, пов’язаному з кумом російського президента Володимира Путіна, проросійським політиком Віктором Медведчуком.

«Я знаю Максима Вікторовича як патріота, справжнього українського офіцера, людину, яка займалася створенням військових прокуратур, була в АТО і має бойову нагороду. Тому переконана, що він підсилить наші професійні ряди», – цитує пресслужба ОГП слова Венедіктової.

За даними Офісу генпрокурора, Максим Якубовський розпочав роботу в органах прокуратури у 1996 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Південноукраїнської транспортної прокуратури.

Згодом він «став наймолодшим слідчим» в особливо важливих справах в українській прокуратурі. У Генеральній прокуратурі України він обіймав посади від слідчого до начальника слідчого відділу. У 2014 році був ініціатором відтворення системи військових прокуратур, додали в ОГП. Працював у Головній військовій прокуратурі ГПУ, був заступником Головного військового прокурора, військовим прокурором Південного регіону України.

У 2014-2015 роках безпосередньо виконував завдання в зоні проведення антитерористичної операції, йдеться в повідомленні. З 2018 по 2020 роки продовжив військову службу в одній з українських спецслужб.

Тим часом, у розслідуванні PROSUD йдеться про те, що протягом двох років: з 2011 по 2013-ий Якубовський працював експертом Центру правових ініціатив «Правова держава», який пов’язаний із Медведчуком.

На сайті «Українського вибору» є низка відео із виступами Якубовського як експерта центру.

«Слідство.Інфо» у березні 2016 року повідомляло про значні статки прокурора Якубовського.
коментарі: