Президент і спікер ВР проголосували на місцевих виборах

Posted on Posted in Новини, Політика

У неділю своїм правом волевиявлення на президентських виборах в Україні вже скористалися президент Володимир Зеленський та голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Президент Зеленський разом з дружиною Оленою проголосували на виборчій дільниці на столичній Оболоні. Після цього глава держави разом з першою леді також взяли участь в опитуванні з 5-ти запитань від президента.

На запитання кореспондента Радіо Свобода, скільки коштувало проведення цього опитування, і коли буде звіт за використані гроші перед громадою, президент сказав: «Дякую за запитання, обов’язково буде звіт».

Як передає кореспондент Радіо Свобода, під час голосування відбулася акція Femen  – вибігла жінка і підняла спідницю, на якій було написано ZEXIST, її відвела вбік охорона.

На виборчій дільниці, що на вул. Тургенєвській, 71, у Києві, раніше сьогодні також проголосував голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Він однак не взяв участі у так званому опитуванні від президента.

«Ні, не відповідав на п’ять питань. Як би я відповів? Думаю, це ж теоретично закрите опитування, але… буде практика – будемо про це розмовляти», – зазначив спікер парламенту.

Новина доповнюється…

 




коментарі: