Арахамія: готуємо антикризовий план для проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів

Posted on Posted in Новини, Політика

«Слуга народу» готує антикризовий план для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів в Україні, повідомив голова фракції Давид Арахамія у фейсбуці.

«Від імені фракції «Слуга Народу» повідомляю, що ми готуємо план антикризових заходів для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів. Він буде напрацьований і оприлюднений у найближчі дні», – написав Арахамія.

За його словами, на 12 січня запланована нарада з прем’єром, виконувачем обов’язки міністра енергетики, представниками Офісу президента і всіма, кого стосується це питання.

«Якщо потрібні будуть швидкі рішення – ми готові їх ухвалювати в будь-який час.  Зараз маємо розібратися з тим, що відбулося, наскільки обґрунтоване підвищення і як у цій ситуації захистити людей», – додав народний депутат.

Уряд скасував з 1 січня пільговий тариф на перші 100 кВт-год електроенергії у розмірі 0,9 грн/кВт на годину і встановив єдиний тариф для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/кВт на годину до 31 березня 2021 року.

Крім того, в Україні зросла ціна на газ. У січні для клієнтів державної компанії «Нафтогаз України» вартість зросте на 14 відсотків – до 7,22 гривні без вартості доставки.

 
коментарі: